NATJEČAJI

Tomić & Co.

Tomić & Co. d.o.o. je generalni zastupnik vozila BMW Group za Republiku Hrvatsku, sa sjedištem u Zagrebu te vlastitim prodajnim i servisnim centrima u Zagrebu, Zadru, Splitu, Rijeci, Osijeku i Puli. U cilju ostvarenja ambicizonih razvojnih planova i održavanja pozicije tržišnog lidera u premium klasi vozila, neprestano radimo na stvaranju kvalitetnih kadrova.

Ukoliko ste zainteresirani za rad u Tomić & Co. timu pošaljite nam svoj životopis na e-mail adresu:

Pročitajte više

OTVORENA RADNA MJESTA

  • Suradnik za upravljanje ljudskim potencijalima (m/ž) u Zagrebu

    Tomić & Co. d.o.o., generalni zastupnik za BMW i MINI vozila za Republiku Hrvatsku raspisuje natječaj za radno mjesto Suradnik za upravljanje ljudskim potencijalima (m/ž).

    Opis posla:

    • Obavljanje procesa regrutacije, selekcije i procesa zapošljavanja
    • Prijava i odjava zaposlenih, izrada ugovora, potvrda i kompletne dokumentacije za zaposlene
    • Koordinacija procesa uvođenja novih zaposlenika u posao
    • Održavanje dokumentacije zaposlenika u elektronskom i papirnatom obliku
    • Vođenje sustava evidencije radnog vremena i godišnjih odmora
    • Praćenje Zakona o radu i relevantnih propisa te usklađivanje internih dokumenata
    • Sistematizacija radnih mjesta
    • Briga o provođenju svih obveza uz kadrove iz područja Zakona o zaštiti na radu i Zakona o zaštiti od požara (osposobljavanja, liječnički pregledi i slično)

    Uvjeti:

    • VSS
    • Poželjno 2 godine iskustva na poslovima upravljanja ljudskim potencijalima
    • Izražene organizacijske sposobnosti
    • Razvijene komunikacijske vještine
    • Praćenje aktualnih propisa i zakonske regulative
    • Znanje engleskog jezika u govoru i pismu

    Životopise s obaveznom priloženom fotografijom potrebno je poslati e-mailom na adresu: posao@tomic.hr s naznakom „za natječaj – Suradnik za upravljanje  ljudskim potencijalima“.

    U izbor ulaze isključivo kandidati koji ispunjavaju sve navedene uvjete. Nepotpune zamolbe neće se razmatrati. Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji ispunjavaju sve navedene uvjete.