NATJEČAJI

Tomić & Co.

Tomić & Co. d.o.o. je generalni zastupnik vozila BMW Group za Republiku Hrvatsku, sa sjedištem u Zagrebu te vlastitim prodajnim i servisnim centrima u Zagrebu, Zadru, Splitu, Rijeci, Osijeku i Puli. U cilju ostvarenja ambicizonih razvojnih planova i održavanja pozicije tržišnog lidera u premium klasi vozila, neprestano radimo na stvaranju kvalitetnih kadrova.

Ukoliko ste zainteresirani za rad u Tomić & Co. timu pošaljite nam svoj životopis na e-mail adresu:

Pročitajte više

OTVORENA RADNA MJESTA

  • Disponent u Zagrebu (m/ž)

    Tomić & Co. d.o.o., generalni zastupnik za BMW i MINI vozila za Republiku Hrvatsku raspisuje natječaj za radno mjesto Disponent (m/ž).

    Opis posla:

    • Naručivanje proizvodnje novih vozila, praćenje stanja lagera, organizacija procesa isporuke vozila
    • Unos i obrada podataka u DMS sustavu
    • Izrada primki za vozila, računa za predujam, fakturiranje vozila
    • Obrada ulaznih/izlaznih računa i priprema za knjigovodstvo
    • Izrada kalkulacija za vozilo
    • Izrada i analiza izvještaja
    • Obavljanje ostalih administrativnih poslova

    Uvjeti:

    • Minimalno radno iskustvo na ovom ili sličnom radnom mjestu 3 godine
    • Poznavanje carinskih dokumenata i formalnosti
    • Znanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu
    • Poznavanje rada MS Office alata (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
    • Vozačka dozvola B kategorije
    • Odgovornost u izvršavanju zadataka, naglasak na točnost i pouzdanost
    • Sklonost timskom radu, izražene komunikacijske vještine, organiziranost i preciznost u radu

    Životopise s priloženom fotografijom potrebno je poslati e-mailom na adresu: posao@tomic.hr s naznakom „za natječaj – Disponent“.

    U izbor ulaze isključivo kandidati koji ispunjavaju sve navedene uvjete. Nepotpune zamolbe neće se razmatrati. Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji ispunjavaju sve navedene uvjete.