NATJEČAJI

Tomić & Co.

Tomić & Co. d.o.o. je generalni zastupnik vozila BMW Group za Republiku Hrvatsku, sa sjedištem u Zagrebu te vlastitim prodajnim i servisnim centrima u Zagrebu, Zadru, Splitu, Rijeci, Osijeku i Puli. U cilju ostvarenja ambicizonih razvojnih planova i održavanja pozicije tržišnog lidera u premium klasi vozila, neprestano radimo na stvaranju kvalitetnih kadrova.

Ukoliko ste zainteresirani za rad u Tomić & Co. timu pošaljite nam svoj životopis na e-mail adresu:

Pročitajte više

OTVORENA RADNA MJESTA

Tomić & Co. d.o.o., generalni zastupnik za BMW i MINI vozila za Republiku Hrvatsku raspisuje natječaj za sljedeća radna mjesta:

  • Domar (m/ž) u Zagrebu

    Opis posla i odgovornosti:

    • redovito obilaženje objekata i poslovnog prostora tvrtke
    • uočavanje kvarova i/ili nedostataka u objektima i poslovnim prostorima tvrtke, analiza prijavljenih nedostataka i kvarova od strane zaposlenika te poduzimanje potrebnih aktivnosti za njihovo otklanjanje
    • popravljanje i izvođenje manjih stolarskih, bravarskih, vodoinstalaterskih i električnih popravaka i intervencija
    • analiziranje oštećenja kod većih kvarova, obavještavanje nadležnog rukovoditelja, prijedlog djelovanja
    • obavljanje vrtlarskih radova

    Uvjeti:

    • KV/SSS (tehničko usmjerenje - elektromehaničar, strojobravar, alatničar i sl.)
    • tri godine radnog iskustva na poslovima domara, održavanja zgrada i imovine ili majstorskim radovima
    • iskustvo u samostalnom izvođenju popravaka
    • vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
    • spretnost
    • visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
    • sklonost timskom radu
    • stručna znanja iz područja struka na koje se odnose poslovi održavanja objekata i poslovnih prostora
    • osnovno znanje engleskog jezika
    • poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office)

    Životopise poslati e-mailom na adresu: posao@tomic.hr s naznakom „za natječaj – Domar“.

    Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka u svrhu provođenja selekcijskog postupka.

    Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a poziv u selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje.

  • Autolimar (m/ž) u Rijeci

    Opis posla:

      Uz primjenu odgovarajućih alata, u skladu s pravilima struke i smjernicama proizvođača vozila, popravlja ili zamjenjuje oštećene dijelove karoserije vozila

    Uvjeti:

    • Minimalno radno iskustvo na ovom ili sličnom radnom mjestu 3 godine
    • Poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu
    • Odgovornost u izvršavanju zadataka, naglasak na točnost i pouzdanost
    • Vozačka dozvola B kategorije
    • Poznavanje rada na računalu
    • Sklonost timskom radu, organiziranost i preciznost u radu
    • Minimalno srednje strukovno obrazovanje u trajanju od tri godine

    Molbe za posao i životopise potrebno je poslati e-mailom na adresu: posao@tomic.hr s naznakom „za natječaj – Autolimar“.

    Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji ispunjavaju sve navedene uvjete.