NATJEČAJI

Tomić & Co.

Tomić & Co. d.o.o. je generalni zastupnik vozila BMW Group za Republiku Hrvatsku, sa sjedištem u Zagrebu te vlastitim prodajnim i servisnim centrima u Zagrebu, Zadru, Splitu, Rijeci, Osijeku i Puli. U cilju ostvarenja ambicizonih razvojnih planova i održavanja pozicije tržišnog lidera u premium klasi vozila, neprestano radimo na stvaranju kvalitetnih kadrova.

Ukoliko ste zainteresirani za rad u Tomić & Co. timu pošaljite nam svoj životopis na e-mail adresu:

Pročitajte više

OTVORENA RADNA MJESTA

Tomić & Co. d.o.o., generalni zastupnik za BMW i MINI vozila za Republiku Hrvatsku raspisuje natječaj za sljedeća radna mjesta:

  • Skladištar (m/ž) u Zagrebu

    Opis posla:

    • poslovi u skladištu rezervnih dijelova, dodatne opreme i pribora za vozila;
    • naručuje, zaprima i skladišti rezervne dijelove na odgovarajuće lokacije;
    • izdaje, i po potrebi fakturira, rezervne dijelove prema servisu, maloprodaji i veleprodaji rezervnih dijelova;
    • kontrolira ulaz i izlaz robe te skladištenje s lociranjem;
    • priprema i sudjeluje u provođenju izvanrednih i redovitih inventura

    Uvjeti:

    • minimalno radno iskustvo na ovom ili sličnom poslu 3 godine;
    • dozvola za rad s viličarom;
    • osnovno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu;
    • poznavanje rada MS Office alata, Word, Excel, Outlook;
    • odgovornost u izvršenju zadataka, naglasak na točnosti i pouzdanosti;
    • sklonost timskom radu, organiziranost i preciznost u radu.

    Životopise je potrebno poslati e-mailom na adresu: posao@tomic.hr s naznakom „za natječaj – Skladištar“.

    Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji ispunjavaju navedene uvjete.